Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda müşteriler tarafından sıkça sorulan soruların yanıtları bulunmaktadır. Yanıt bulamadınız mı? Lütfen müşteri hizmetlerini arayın veya bize ulaşın sayfasından talebinizi iletin.

Ürünlerimizin çoğu sipariş üzerine üretilir ve 4-6 ay arasında değişen teslim sürelerine sahiptir.
Ürününlerimizi sadece Devlet Kurumlarına (Silahlı Kuvvetler, Emniyet Genel Müdürlüğü vb.) ve bazı Kurumsal Firmalara sağlamaktayız. Kamu görevlisiyseniz ve çalıştığınız kurumdan resmi bir yazı sağlarsanız, bireysel satışlar mümkün olabilir.
Ürünlerimiz teslimat tarihinden itibaren normal kullanım şartları altında olmak kaydıyla, malzeme ve işçilik açısından 1 (bir) yıl garanti altındadır.
Ürünlerimiz sipariş üzerine üretilmektedir. İkinci el ürün satışımız yoktur.
Buraya tıklayarak, ihtiyacınız olan ürünü doğru olarak tanımlayabilmeniz için kapsamlı bir sipariş belirleme listesine ulaşabilirsiniz. İlave bilgi için lütfen müşteri hizmetlerini arayın veya bize ulaşın sayfasından talebinizi iletin.
Web sitemizdeki görselleri ve dokümanları, tüm telif hakları saklı kalmak, değişiklik yapmamak ve ticari olarak kullanmamak kaydıyla sadece kişisel olarak kullanabilirsiniz.
Sosyal medya kelimelerinin üzerine tıklayınız; Instagram, Youtube, Facebook.
Ürün kullanım kılavuzları ürünlerle birlikte verilmektedir. Gerekirse müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.
Fabrikamızda kapsamlı bir ürün sergimiz bulunmaktadır.
Talep edilen ürün varsa, Teslim Tutanağı ile belirli bir süre için sağlanabilmektedir.
Lütfen müşteri hizmetlerini arayın veya bize ulaşın sayfasından talebinizi iletin.
Son Kullanıcı Belgesi, yardım olarak sağlanan satışlar ve silahlar da dahil olmak üzere uluslararası transferlerde kullanılan, alıcının malzemelerin nihai alıcısı olduğuna ve malzemeleri üçüncü taraflara devretmeyi planlamadığına dair istenen bir belgedir. Her siparişteki ürünler için son kullanıcı, son kullanıcı ülkesi ve ürün kullanım amacı mutlaka bildirilmeli ve kullanıcı yetkili makamı tarafından onaylanmalıdır. Belge için lütfen tıklayınız.
Ödeme koşulları ve yöntemleri sipariş sürecinde belirlenmektedir.
Lütfen müşteri hizmetlerini arayın veya bize ulaşın sayfasından talebinizi iletin.